Backstage sesji Wiosna/Lato 2021

Choć plan zdjęciowy to ciężka praca, w takiej scenerii to była sama przyjemność… Zdecydowaliśmy się na sesję plenerową, bo ta daje możliwość wykorzystania przestrzeni jako elementu współtworzącego fotografię. A przestrzeń? Cóż, był naprawdę wyjątkowa!

Chcąc oddać Wam klimat ciepłego lata, nasza najnowsza sesja powstała w bajecznie pięknym miejscu, na południu Włoch. Tam, gdzie lato zaczyna się zdecydowanie wcześniej, a słońce świeci bardzo, bardzo mocno.

Wyobraźcie sobie taką scenerię. Stary port, małe łódeczki lokalnych rybaków powoli kołyszące się na tafli turkusowego Adriatyku. Całości krajobrazu dopełniają białe budynki zabudowań starego miasta i gorący, złoty piasek, oblewany co rusz delikatnymi falami. Z czym jeszcze kojarzy się to miejsce? Primitivo, orcchiette, cornetto, la puccia, pasticciotto i sam obcas włoskiego buta. Tak, sesja zdjęciowa do kolekcji wiosna/lato 2021 odbyła się w cudownej Apulii.

Dołączycie do nas? Zapraszamy Was w małą podróż po klimatycznych włoskich restauracjach i kawiarniach, uroczych parkach, ławeczkach, zabytkach – zapewne spotkacie tu przemiłych, roześmianych i śpiewających Włochów.

Nie bez powodu wybraliśmy ten region na miejsce promocji naszej nowej kampanii. Zdjęcia wyszły czarujące - naturalne, dynamiczne, w pełni oddają włoski klimat. Byliśmy na malowniczych uliczkach, w starych dzielnicach, wśród palmowych alei i na pięknych, piaszczystych plażach i klifach… Zresztą zobaczcie sami! Mamy nadzieję, że poczujecie ciepłe promienie słońca!

ALBO sesja zdjęciowa

ALBO kampania 2021

ALBO zdjęcia wiosna lato 2021

Komentarze (0)

Produkt dodany do ulubionych

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.