Pokaż styl przy świątecznym stole

Pokaż styl przy świątecznym stole

Aby tradycji stało się zadość, przed wigilijną kolacją spełnionych zostać musi kilka niezwykle istotnych elementów. I tak odhaczasz na swojej liście: zakup karpia, przystrojenie choinki, spakowanie prezentów, ulepienie uszek do świątecznego barszczu, rzut okiem na program telewizyjny - Kevin sam w domu emitowany - wygląda na to, że wszystko dopięte na ostatni guzik. Ale zaraz, zaraz … w co ja się ubiorę?! Nie zostawiaj tej ważnej decyzji na ostatnią chwilę! Podkreśl wyjątkową atmosferę świątecznych dni i postaw na ponadczasowy styl i elegancję.

 

Ponadczasowy szyk – zawsze w modzie!

Szykowne sukienki czy klasyczne bluzki w zestawieniu z kobiecymi, ołówkowymi spódnicami idealnie sprawdzą się przy rodzinnym stole, sprawiając, że będziesz nie tylko niezastąpioną strażniczką świątecznej atmosfery i ogniska domowego, ale także królową wdzięku.

Mimo, iż nadchodzące Świeta spędzimy w gronie najbliższych, to nie wypada zapominać, że na te klika dni obowiązuje niepisany dress code – wszystkie nasze stylizacje powinny być szlachetne i możliwe skromne. Takie, które dodadzą nam uroku i nie będą krępować ruchów w świątecznej bieganinie.

Wszak nie zapominajmy, że Boże Narodzenie to wyjątkowy czas, w którym najważniejsza jest rodzinna atmosfera i możliwość dzielenia się radością z bliskimi. Kojarzy się przede wszystkim z tradycją, która królować powinna nie tylko na stole, ale także bożonarodzeniowych wigilijnych stylizacjach!

 

Klasyka nie musi być nudna!

W świątecznych stylizacjach staraj się więc unikać jaskrawych odcieni, nazbyt szokujących fasonów, czy sportowych akcentów. Oczywiście klasyka nie musi oznaczać nudy! Możesz postawić na subtelny błysk, głęboki kolor, wyszukane materiały czy nieco bardziej odważną biżuterię. Całość uzupełnij elegancką marynarką lub długą, elegancką narzutą. Wszystkie te elementy pozwolą Ci wyczarować niezwykłą stylizację, która magią zaczaruje niczym świąteczna atmosfera.

Właśnie takich Świąt – magicznych, cudownych, niezwykłych i spędzonych w fantastycznej atmosferze, życzy Wam cały Zespól al-bo!

Komentarze (0)

Produkt dodany do ulubionych

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.